УККАН

Компанія УККАН виробник натурального підлогового покриття вищої якості з 2004р. Ми здійснюємо постійний контроль починаючи з відбору сировини і продовжуємо на всіх етапах виробництва. Саме таким чином ми забезпечуємо високу якість нашої продукції.

Ми співпрацюємо як із гуртовими клієнтами так і з індивідуальними замовниками забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Інженерна паркетна дошка УККАН – це клеєна конструкція, в якій використовується дубова ламель і водостійка березова фанера. Це забезпечує  хорошу вологостійкість готової продукції. Зовнішня поверхня паркетної дошки виконана з дубової ламелі товщиною 4 мм, 3мм, 2,5мм. У нашому виробництві використовується деревина карпатського дуба. Готова продукція сортується згідно європейській класифікації.

ВИРОБНИЦТВО

Виробництво УККАН – це виробництво повного технологічного циклу, починаючи з етапу підбору та розпилювання сирої деревини і закінчуючи фінішною обробкою паркетної дошки.

На початку відбувається розпилювання сирої деревини в сиру ламель, потім деревина проходить сушку, виготовлення дубової ламелі і фанерної основи під необхідний розмір. Потім дубова ламель з’єднується з міцною водостійкою фанерою методом холодної склейки. Після цього нарізається шип/паз з фаскою по периметру паркетної дошки.

Вся деревина, що використовується нами для виробництва високоякісної інженерної паркетної дошки заготовлюється виключно в Карпатському регіоні. У виробництві використовується безфенольна та вологостійка березова фанера.