Wood.Protector був спеціально розроблений, щоб повністю запобігти розтріскування твердолистяних порід деревини (в тому числі в сушильних камерах). Ідеально підходить для пропарювальних камер, так як витримує високі температури. Підходить як для пиломатеріалу, так і для колод круглого лісу.

Основні переваги Wood.Protector:

– енергозберігаюча
– Можна наносити як пензликом (валиком), так і за допомогою розпилювачів
– Високоефективний
– Чи не вбирається в деревину
– Чи не завдає жодної шкоди інструменту і верстатів при подальшій обробці
– Не токсичний
– Не горючий в свіжому стані

Технічні деталі:

ПРОДУКТ: Wood.Protector – це спеціально розроблений агент для захисту торців колод, пиломатеріалів від тріщин. Продукт забезпечує чудову еластичність і оптимальну водопроникність!

РОЗВЕДЕННЯ: Wood.Protector можна розбавляти до 10% водою. Ми рекомендуємо приймати рішення про коефіцієнт розведення на свій розсуд в залежності від умов навколишнього середовища. Наприклад, не розбавляти навесні, в разі впливу вітру або високого теплового тиску; помірне розведення протягом літа; Максимально розбавляти при низьких температурах і при високій вологості.

ВИТРАТИ: 25кг Wood.Protector (1 відро), розведеного за допомогою 5% води, є достатнім для захисту приблизно 30 кубічних метрів заготовки.

ЕФЕКТИВНІСТЬ: Після нанесення за допомогою кисті, валика або розпилювального пристрою на торець, Wood.Protector твердне протягом декількох хвилин. Затверділий тонкий шар не відшаровується і гарантує ідеальну проникність при сушінні деревини.

ВЛАСТИВОСТІ МАТЕРІАЛУ: Wood.Protector не вбирається в деревину, як інші засоби захисту деревини, які містять парафін. У процесі сушіння консистенція залишається тією ж, навіть при високих температурах (наприклад, обробка парою). Еластичність затверділої продукту запобігає розтріскування і дозволяє подальшу обробку деревини без негативного впливу на інструмент і верстати.